Kamu İhaleleri Takip Sistemi

Kamu İhale Takip Sistemi

KAMUDA DAHA ÇOK İHALE SÖZLEŞMESİ İMZALAYIN

İhale Takip Sistemi Nedir?
Üye olan firmaların; İhale Takip Sistemi ile kamu kurum ve kuruluşlarının güncel ihalelerine anında ulaşabileceğiniz, geçmiş tüm ihalelerini görebileceğiniz, analiz edebileceğiniz, geçmişte yapılan ihaleleri kazanan firmaları ve bu firmaların iş deneyim belgelerinden, iş yaptığı idarelere kadar birçok veriye ulaşabileceğiniz, tüm kamu sektörüne ait satın almaları anlık olarak ister sektör bazlı isterse kurum bazlı, ister firma bazlı olarak raporlayabildiğiniz ve firmanıza uygun girebileceğiniz ihalelerle ilgili olarak anlık olarak bilgilendirme yapan ve bu ihaleleri kazanabilmeniz için size istihbarat raporunu sunan online bir platformdur.

Sistemin Avantajları

Kamu İhale İlanları - İhale Bul
Sektörünüzle ilgili yayınlanan tüm kamu ihalelerini ve ihale ilanlarını anlık olarak bildirir.
Doğrudan Temin Alımları
Onbinlerce farklı kamu kurum ve kuruluşlarının satın alma ihalelerinden günlük olarak bildirir.
Tüm İhale Sonuçları
Kamu’da İhaleli işler kapsamında sözleşme imzalayan tüm yüklenici firmaları ve sözleşme bilgilerini raporlar.
Otomatik Raporlar
Belirlediğiniz ölçütlere göre firmanıza özel hazırlanan ihaleler ve sonuçlarını listeler.
İhale Takvimi
İzlediğiniz ihalelerde düzeltme, zeyilname, iptal ya da sonuç ilanının yayınlandığı zaman anında bilgi verir.
Güncel KİK Kararları
Güncel KİK kararları da dahil olmak üzere tüm KİK Kararlarına (uyuşmazlık kararları, mahkeme kararları, mahkeme tutanaklarına) ulaşabilirsiniz. Filtreleme özelliği ile arama alanınızı genişletebilir ya da daraltabilirsiniz.
Rakip Analiz ve İstihbaratı
Sektörünüzde faaliyet gösteren diğer rakip firmalarla ilgili detaylı analiz çıkarır, girmeyi düşündüğünüz ihalelere hangi firmaların girebileceğini ve bu firmaların iş deneyim belgelerine kadar kapsamlı bir Rakip analizi ve istihbarat bilgisini sizinle paylaşır.


Tüm Kamu İhaleleri, doğrudan alımlar ve Bap İlanları tek adreste

 • KAMU İHALELERİ – İHALE ARA
  Aktif İhaleler ve geçmişte yapılan tüm ihaleler hakkında bilgi
 • RAKİPLER & MÜŞTERİLER & ALT YÜKLENİCİLER
  Rakiplerinizin kazandığı ihaleler, hizmet verdiği kalemler, sattığı ürünler, çalıştığı kurumlar, fiyat politikaları ve birçok daha fazla bilgi.
 • İDARELER
  Yüzbinlerce kamu kurum ve kuruluşlarının yapmış olduğum kamu ihaleleri, yıllara göre harcamaları, en çok çalıştığı firmalar, bütçeleri ve kullanılabilir ödenekleri gibi birçok bilgi
 • SEKTÖR ANALİZLERİ
  Bir yılda 240 milyardan fazla harcamanın yapıldığı kamusal sektörle ilgili anlık olarak sektör ve Pazar dataları ve analiz bilgisi.

Kamudaki İhale Fırsatları – İhale Takip

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından bir yılda 240 milyardan fazla harcama 4734 sayılı Kamu ihale mevzuatı çerçevesinde harcanmaktadır. Ekap tarafından yayınlanan ihalelerinin dışında da binlerce kamu kurum ve kuruluşlarının kendi web sayfalarında da yayımlanan satın alma ilanlarına hızlı ve zamanında ulaşmak, ihale aramak oldukça güç ve zor bir süreçtir. Birçok zaman kurumların kendi web sitelerinden yayınladıkları ilanların farkına bile varılamamaktadır. Tüm bu zorlukların önüne geçmek amacıyla hazırladığımız İhale Pro binlerce kamu idaresinin web sitesini tek tek taramayı ve Ekap tarafından yayınlanan sektörünüzle ilgili tüm ihaleleri takip etmeyi sizin için anlık olarak yapmaktadır.

Satın Alma Verisi Topluyoruz

Günlük olarak Ekap tarafından ve kamu kurum ve kuruluşları tarafından kendi sitelerinden yayınladıkları verileri analiz edip, geliştirdiğimiz özel yazılımlar ile tarayıp ve günlük olarak yayınlanmış tüm yeni satın alım ilanlarını tek bir adreste toplayıp size sunuyoruz. Bu sayede tecrübeli bir ihale uzmanının yoğun bir zaman ayırarak elde edebileceği satın alma ilanlarını tek bir ekranda sizlere hazır bir şekilde sunuyoruz.


İstihbarat ve Fırsat Sunuyoruz – İhale Bülteni

Kamuda yayınlanan binlerce kaynaktan toplayarak elde ettiğimiz ihale fırsatlarını derleyip tek bir sayfadan takip edilmesini sağlıyoruz. Kamu İhalelerine, kamu ihale ilanlarına ya da sektörünüzdeki rakiplerinize ait firma analizi ve ihale analizlerine ulaşmanızın yanında belirlemiş olduğunuz kriterlere uyan satın alma ilanlarını size günlük olarak e-posta gönderiyoruz. Ayrıca, haftalık olarak ta belirlediğiniz kriterlere göre rakip analizleri, idare analizleri, sektör analizleri ve gelişmeleri de Pdf formatında rapor olarak size e-posta ile bilgilendiriyoruz. Aynı zamanda bu raporları sistem üzerinden bildirimler ekranında da takip edebiliyorsunuz.

İhale Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerimizde %30 İndirim Sağlıyoruz

İhale Takip Sistemi üyelerine özel, ihale dosyası hazırlama, aşırı düşük savunma, şikayet ve itirazen şikayet, idare mahkemelerine dava açılması, iptal edilen ihalelere karşı hukuki hak arama yollarının en hızlı, doğru ve ekonomik yöntemle sağlanması ve uzman mütaalası gibi kamu ihale danışmanlık hizmetlerimizde ve talep edeceğiniz ihale eğitimleri ya da genel katılıma açık düzenlediğimiz ihale seminerlerimizde %30 indirim sağlıyoruz.


İlgili Arama Terimleri: ihale bul, ihale takip, ihale pro, ihale ara, ihale bülten